Новини проекту
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 7 чоловік

PISA -2018

Дата: 30 липня 2017 о 09:34

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№ 72-р від 4 лютого 2016 року

Деякі питання участі України у міжнародному
дослідженні якості освіти PISA-2018

1. Міністерству освіти і науки забезпечити участь України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018.

2. Визначити Український центр оцінювання якості освіти відповідальним виконавцем за проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

Прем’єр-міністр України       А. ЯЦЕНЮК

MIHICTEPCTBO ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 100 від 26 січня 2017 року

Про підготовку в 2017 році до
проведення міжнародного
дослідження якості освіти
PISA-2018 в Україні

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2016 року № 72-p «Деякі питання участі України у міжнародному дослідженні якості освіти РІSА-2018», відповідно до абзацу третього пункту 70 Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095, з метою реалізації підпункту 20 розділу 4 Стратегії сталого розвитку «Україна - 2020», затвердженої Указом Президента України від 12 січня 2015 року № 5/2015, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) План заходів щодо підготовки до проведення в 2017 році міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018;

2) список регіональних координаторів міжнародного Дослідження якості освіти PISA-2018 B Україні.

2. Українському центру оцінювання якості освіти (Карандій В. А.) спільно з Департаментом загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) та Інститутом освітньої аналітики (Денисюк O. Я.) забезпечити своєчасне виконання Плану заходів щодо підготовки до проведення в Україні міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

3. Cтруктурним підрозділам з питань освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій сприяти підготовці та проведенню в Україні пілотного етапу міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

4. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) забезпечити у 2017 році в межах бюджетної програми 2201470 «Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами»:

1) сплату членських внесків до міжнародної організації «Організація економічного співробітництва та розвитку» за участь України у міжнародному дослідженні PISA-2018;

2) фінансування витрат на підготовку до проведення міжнародного дослідження якості освіти в Україні;

З) фінансування участі національного координатора та інших відповідальних осіб у міжнародних нарадах, семінарах, конференціях щодо питань організації та проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Хобзея П. К.

Т. в. о. міністра       B. B. Ковтунець

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 лютого 2016 року N 149

Про організацію та проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 в Україні

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2016 р. N 72-р "Деякі питання участі України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018" (Розпорядження N 72-р), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. N 1095 "Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти" (із змінами і доповненнями) та з метою реалізації підпункту 20 розділу 4 Стратегії сталого розвитку "Україна - 2020", затвердженої Указом Президента України від 12 січня 2015 року N 5 (Указ N 5/2015), наказую:

1. Затвердити План заходів щодо організації та проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 на 2016 рік (додається).

2. Українському центру оцінювання якості освіти (Карандій В. А.) спільно з Департаментом загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) та Інститутом освітньої аналітики (Денисюк О. Я.) забезпечити своєчасне виконання Плану заходів щодо організації та проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 на 2016 рік.

3. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) спільно з Українським центром оцінювання якості освіти (Карандій В. А.) передбачити на 2016 - 2018 рр. в межах бюджетної програми 2201470 "Здійснення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами":

1) сплату членських внесків до міжнародної організації "Організація економічного співробітництва та розвитку" за участь України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018;

2) фінансування витрат на підготовку та проведення міжнародного дослідження якості освіти в Україні;

3) фінансування участі національного координатора та інших відповідальних осіб у міжнародних нарадах, семінарах, конференціях щодо питань організації та проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

4. Призначити національним координатором міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 Вакуленко Т. С., кандидата педагогічних наук, провідного спеціаліста відділу досліджень та аналітики Українського центру оцінювання якості освіти.

5. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій спільно з Українським центром оцінювання якості освіти визначити регіональних координаторів міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

 

Міністр

С. М. Квіт

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.