Офіційне найменування:
Сазоно-Баланівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області

Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти

Населений пункт:
с. Сазоно-Баланівка

Адреса:
62112,Харківська,Богодухівський, с. Сазоно-Баланівка, вул.Центральна,49

Телефон:
0575854272 (вчительська)

b-saz@ukr.net

Відділ освіти Богодухівської районної державної адміністрації
Харківської області
Сазоно-Баланівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
Богодухівської районної ради Харківської області

_____________ с. Сазоно-Баланівка № ____

Про затвердження та введення в дію
графіка особистого прийому громадян
директором школи на 2017 рік

Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 103/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, з метою забезпечення реалізації та гарантованих Конституцією України прав громадян на звернення до органів державної влади, підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян

НАКАЗУЮ:
1. Затвердити та ввести в дію графік особистого прийому громадян директором Сазоно-Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області на 2017 рік. (додається)
2. Здійснити організаційні заходи щодо проведення особистого прийому громадян директором Сазоно-Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області.
3. Довести графік прийому громадян директором Сазоно-Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області до працівників навчального закладу та громадськості.
4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи Ж.Карпенко

Карпенко