Новини проекту
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 17 чоловік

Річний звіт про діяльність закладу

Дата: 30 липня 2017 о 12:08, Оновлено 24 вересня 2018 о 09:19

Звіт                                                             

 про пророблену роботу директора С.-Баланівської ЗОШ І-II ступенів на щорічному звітуванні за 2017/2018 навчальний рік

Протягом 2017/2018 навчального року адміністрацією школи були створені належні умови для навчання учнів та роботи педагогічного колективу, обслуговуючого персоналу.

В школі навчається 56 учнів. Із них атестовано всіх учнів 2-9 класів. Мають високий рівень навчальних досягнень  3 учнів – Козаков Максим (3 кл.),   Дудник Анна ( 8 кл.), Курілова Юлія (8 кл.) ; достатній рівень - 20 учнів -  Люшин Данило          (2 кл.); Ляшенко Олена, Федоренко Дмитро, Рядних Валерія (3 кл.); Гуць Марина, Книш Сніжана, Цвіренко Олександр, Сесякіна Анастасія (4 кл.); Дудник В., Тацюн Софія, Тацюн Юлія, Мощенський Ілля (5 кл.), Рекало Діана, Квартник Дар’я,           Дмитренко Рімма, Вева Олег (6 кл.), Пасяда І., Казначєєва С. ( 8 кл.), Гончар Ольга, Малишева Маргарита (9кл.).

Але деяка категорія учнів має слабкий загальний розвиток, бідну мову, поверхово аналізує усну чи письмову інформацію, у них відсутній інтерес до навчання, спостерігається зневажливе ставлення до моральних цінностей. Причинами такого становища є:

 • недостатній рівень володіння 12-бальною системою оцінювання;
 • слабо поставлена робота над попередженням та ліквідацією прогалин у знаннях учнів;
 • неповне   використання   принципів  диференціації  та  індивідуалізації навчання, особливо по відношенню до обдарованих учнів;
 • послаблення контролю за діяльністю вчителів з боку адміністрації школи;
 • слабкість матеріально-технічної бази школи;
 • недостатній контроль батьків за навчанням учнів.

Учні нашої школи взяли участь у II (районному) турі Всеукраїнських предметних олімпіад, у районних конкурсах малюнків, « Великодня писанка»,  Всеукраїнських конкурсах з математики «Кенгуру», історичному «Лелека»,правознавчому « Совеня», фізичному « Левеня».

Учні нашої школи були забезпечені гарячим харчуванням. Учні 1-4 класів харчувалися безкоштовно, а 5-9 класів - за кошти батьків.

       Напротязі опалювального сезону підтримувався температурний режим, що відповідав санітарно-гігієнічним нормам.

Всі учні були забезпечені підручниками.

Здійснювався підвіз учнів до школи з с. Вертіївки, с. Ріпки та селища Горького.

Педагогічний колектив школи налічує 11 учителів. Вони мають такі кваліфікаційні категорії:

 • спеціаліст вищої категорії - 4
 • спеціаліст І категорії - 4
 • спеціаліст II категорії - 0
 • спеціаліст - 3

В поточному навчальному році пройшли курсову перепідготовку : Стеценко Надія Терентіївна, Карпенко Жанна Миколаївна,   Герман Тетяна Олександрівна.

У школі працюють 3  шкільних методичних об'єднання ( вчителів початкових класів,  вчителів гуманітарного циклу  та класних керівників).

Вчителі, як і учні, були забезпечені гарячим харчуванням.  

Адміністрація школи та педагогічний колектив поповнили матеріально-технічну базу. Так, за допомогою спонсорських коштів від ТОВ « Добросмак» (керівник Ліга К.В.) був придбаний спортивний інвентар, одяг для дітей із малозабезпечених сімей.

Завдяки спонсорським коштам працював пришкільний оздоровчий табір   «Ромашка», де мали змогу оздоровитися 40 учнів нашої школи. Для школярів були проведені змагання, конкурси, турніри, екскурсії в с. Сковородинівка, Шарівка та парк відпочинку ім..М.Горького м.Харкова, вистава лялькового театру « Троє поросят», планетарію.

Підводячи підсумки проробленої роботи, доцільно виділити основні завдання, що потребують вирішення:

 • реалізація основних положень особистісно орієнтованого підходу до навчання та виховання;
 • реалізація системи внутрішкільного контролю на основі управлінських рішень;
 • організація роботи шкільних методичних об'єднань;
 • розвиток матеріально-технічної бази школи;
 • підвищення рівня участі та професіоналізму учнів у виховних заходах школи та району;
 • вивчення та впровадження в практику роботи педагогічних інновацій вчителів району то області;

             -    проведення шкільних предметних олімпіад та більш ретельна підготовка

                 учнів до участі в районних олімпіадах, конкурсах;

             - робота з профілактики дитячої злочинності та правопорушень.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

23.03.2005 N 178

  Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю

На виконання Національної доктрини розвитку освіти, п. 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.05 р. N 55 "Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Примірне положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю (додається).

2. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести Примірне положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю до відома місцевих органів управління освітою та керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів всіх типів та форм власності.

3. Наказ та Примірне положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю розмістити на веб-сторінці Міністерства освіти і науки України, опублікувати в "Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки України", у газетах "Освіта України" та "Освіта".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Огнев'юка В.О.

Міністр

С.М.Ніколаєнко

ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ

про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю

1. Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, Положення про загальноосвітній навчальний заклад та Положення про професійно-технічний навчальний заклад керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність на загальних зборах (конференціях) педагогічного колективу, батьківського комітету, ради, піклувальної ради та громадськості.

2. Звітування керівників здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

3. Завдання звітування:

- забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління навчальним закладом;

- стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівниками навчальних закладів відповідних рішень у сфері управління навчальним закладом.

4. Порядок проведення щорічного звіту керівника навчального закладу:

- за підсумками навчального року, у червні-серпні, кожен керівник дошкільного, загальноосвітнього та професійно-технічного навчального закладу персонально звітує на загальних зборах (конференції) педагогічного колективу, батьківського комітету, ради, піклувальної ради та громадськості;

- на загальні збори (конференцію) обов'язково запрошуються члени батьківського комітету, ради та піклувальної ради навчального закладу, батьки та представники інших органів громадського самоврядування;

- дата проведення та порядок денний загальних зборів (конференції) повідомляється педагогічному колективу, членам батьківського комітету, ради та піклувальної ради навчального закладу, батькам та представники інших органів громадського самоврядування не пізніше, ніж за 15 днів до дня проведення;

- для ведення зборів обирається голова та секретар, який веде протокол засідання;

- збори (конференція) педагогічного колективу, батьківського комітету, ради та піклувальної ради навчальних закладів за результатами звіту керівника оцінюють його діяльність шляхом таємного голосування;

- приймають рішення щодо морального і матеріального заохочення або, у випадку визнання роботи керівника навчального закладу незадовільною, порушують клопотання перед відповідним органом управління освітою про невідповідність керівника займаній посаді;

- результати голосування та прийняте рішення відображається у протоколі зборів (конференції); протокол підписують голова та секретар зборів;

- рішення загальних зборів (конференції) доводять до відома відповідного органу управління освітою у п'ятиденний строк з дня їх проведення.

5. Звіт керівника охоплює основні напрями його діяльності. Особлива увага звертається на створення у навчальному закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти.

6. Структура щорічного звіту:

6.1. Персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі:

- вжиті завідуючим дошкільним навчальним закладом заходи щодо охоплення навчанням дітей 5-ти річного віку;

- виконання функціональних обов'язків щодо забезпечення обов'язковості загальної середньої освіти (охоплення навчанням дітей шкільного віку, продовження навчання випускників 9-х класів у порівнянні за останні 3 роки);

- створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес;

- організація різних форм позаурочної навчально-виховної роботи;

- забезпечення керівником професійно-технічного навчального закладу моніторингу та прогнозування потреб ринку праці регіону у робітничих кадрах з метою відповідного формування контингенту учнів, слухачів професійно-технічного навчального закладу.

6.2. Вжиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу.

6.3. Залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання.

6.4. Вжиті заходи щодо забезпечення навчального закладу кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки.

6.5. Соціальний захист, збереження та зміцнення здоров'я учнів та педагогічних працівників:

- забезпечення організації харчування та медичного обслуговування учнів і педагогічних працівників;

- дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм;

- надання соціальної підтримки та допомоги дітям сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з малозабезпечених сімей;

- моральне та матеріальне стимулювання учнів і педагогічних працівників, організація їх відпочинку та оздоровлення;

- дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень з їх боку;

- стан дитячого травматизму.

6.5. Залучення педагогічної та батьківської громадськості навчального закладу до управління його діяльністю; співпраця з громадськими організаціями.

6.6. Дисциплінарна практика та аналіз звернень громадян з питань діяльності навчального закладу. Реагування керівника на зауваження та пропозиції, викладені батьківським комітетом, радою та піклувальною радою, батьками, представниками інших органів громадського самоврядування.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.