Благодійні внески

Дата: 7 листопада 2017 о 10:09, Оновлено 9 листопада 2017 о 12:15

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Україні від 15.04.2011 №1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків», з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань на сайті школи створено нову рубрику, яка буде інформувати громадськість про використання благодійної та спонсорської допомоги школою.

Нормативно-правова база

Лист Міністерства освіти і науки України від 05.09.2013 № 1/9-608 "Щодо благодійних внесків"

Закон України " Про благодійну діяльність та благодійні організації"

Закон України "Про благодійну діяльність та благодійні організації"