Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ   „ШКІЛЬНЕ МІСТЕЧКО”

Дата: 30 липня 2017 о 13:06

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ   „ШКІЛЬНЕ МІСТЕЧКО”

В загальноосвітній школі І-ІІ  ступенів  діє орган самоврядування,  який створений 15 листопада 2010 року. Членами організації є всі учні 1-9 класів, а  ___ класні керівники - виступають у ролі наставників і консультантів , надають методичну та практичну допомогу школярам , координують співпрацю об’єднань.
Мета і завдання учнівського самоврядування в ЗОШ І-ІІ ст..   тісно пов’язані з роботою педагогічного колективу. Який у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України „Про освіту”, „ Про загальну середню освіту”, „Про охорону дитинства” іншими законодавчими актами України, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, власним статутом .
П роблемне питання школи
- реалізація науково- пізнавального потенціалу освітніх галузей , використання пошукового краєзнавчого та місцевого матеріалу з метою піднесення ефективності навчально-виховного процесу, виховання юного громадянина України ;
- використання сучасних інформаційних технологій в управлінській діяльності та в навчально-виховному процесі загальноосвітньої школи.
Мета учнівського самоврядування:

• розвиток організаторських здібностей в учнів школи, залучення їх до проведення навчального та виховного процесу,
  • виховання національної свідомості , соціальної активності особистості ; любові до рідної землі свого народу;
  • формування правової культури, естетичного світовідчуття; прищеплення та розвиток моральних почуттів;
  • організація здорового способу життя

Завдання учнівського самоврядування

• Формування і розвиток гуманістично- спрямованої особистості з  глибоко усвідомленою громадянською позицією , почуттям  національної свідомості.
  • Участь у розробці плану роботи на новий навчальний рік;
  • підготовка та проведення свят, виставок, конкурсів, змагань;
  • забезпечення порядку в школі : організація чергування по школі, в класах;
  • організація пізнавальної , фізкультурно-оздоровчої діяльності ;
  •  організація роботи із збереження шкільного майна ;
  • організація роботи із благоустрою території школи;
  • контроль за відвідуванням учнями школи ;
  • заслуховування звітів органів учнівського самоврядування;
  • організація змагання-конкурсу між класними колективами на звання „зразковий клас”, „громадсько-активний клас”, „найкращий черговий клас”.
    «Шкільне містечко», об’єднує дві  вікові групи учнів :
    1-4 класи - „ Калинята ” ;
     5- 9  класи - об’єднання „ Веселка” ;

Об´єднання «Калинята»
До складу органу самоврядування „ Шкільне містечко ” входить об’єднання „ Калинята ”.Це об’єднання об’єднує в єдиний колектив учителів , молодших школярів і батьків. Об’днання „Калинята” допомагає молодшим школярам пізнати, освоїти світ , який постійно відкривається перед ними , сприяє розширенню діапазону дитячих захоплень і є одним із універсальних засобів для розкриття і самореалізації кожної дитини.
 Метою об’єднання є:
 розвиток творчих здібностей дітей;
- формування якостей громадянина, господаря своєї Батьківщини;
-вивчення історії рідного краю.
Розроблені,обговорені і прийняті на організаційних зборах калинят правила, Закони, символи і атрибути.

Основні закони за якими живуть Калинята школи :
-любити свою Батьківщину-Україну;
-поважати Конституцію України;
-виконувати свої конституційні обов’язки;
-вчитись працювати на совість;
-бути правдивим і чесним;
- поважати батьків ,учителів,товаришів , близьких людей, людей інших національностей;
-підтримувати національні традиції свого народу.
 Об’днання  має емблему із зображенням гілочки калини  на білому фоні, девіз, куточок.

Об’єднання «Веселка»

До складу органу самоврядування „ Шкільне містечко ” входить об’єднання „ Веселка ”. Це об’єднання об’єднує в єдиний колектив   учнів5-9 класів, учителів і батьків . Об’днання „Веселка” допомагає    формувати соціальну спрямованість і моральну свідомість: моральні погляди, судження,оцінки, уявлення про норми поведінки у  взаємоповазі, у самоствердженні, у визнанні товаришів. В учнів   виникає потреба в життєвому самовизначенні, спрямованості на майбутнє, визначенні свого життєвого шляху, майбутньої професії,

Метою об’єднання є:
 розвиток творчих здібностей дітей;
- формування якостей громадянина, господаря своєї Батьківщини;
-вивчення історії рідного краю.
Розроблені,обговорені і прийняті на організаційних зборах   правила, Закони, символи і атрибути.

Основні закони за якими живе «Веселка» школи :
-любити свою Батьківщину-Україну;
-поважати Конституцію України;
-виконувати свої конституційні обов’язки;
-вчитись працювати на совість;
-бути правдивим і чесним;
-підтримувати національні традиції свого народу.
 Об’днання  має емблему із зображенням веселки  на голубому фоні, девіз, куточок