МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»

Візитка

Дата: 30 липня 2017 о 12:06, Оновлено 17 листопада 2017 о 10:11

Інформація

про Сазоно – Баланівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Богодухівського району Харківської області

(назва закладу)

Рік заснування

_1907_рік__________________________________________

Директор школи

Карпенко Жанна Миколаївна, освіта вища, за фахом вчитель початкових класів, маєвищу  кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2010  року.

Контингент учнів

У  8 класах  навчається 55 учні, з них учнів 1-4 класів –_29 учнів, 5-9 класів –26 учні, 10-11 класів –_-___ учнів.  Випускників 9 класу -  _7____ учнів.

Випускників 11 класів - _-_____ учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю __-___ учнів, срібною ___-___ учнів. Приймали участь у ЗНО _-__ учнів 11 класів.

Мова навчання

Українська/російська/ двома мовами.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за _-_____ профілями: __-________ (_-_ учнів) та ___-__ (_-__ учнів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує  13 педагогів, з них 11  чол. мають вищу освіту, 1 чол. – середню спеціальну, 1 – базову вищу. Вищу кваліфікаційну категорію мають               5 чол., І кваліфікаційну категорію – 5 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 0 чол., 11 тарифний розряд –          1 чол., 10 тарифний розряд – 2 чол.. Липчанська В.П., вчитель математики, має педагогічне звання «старший вчитель».

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% ( 29 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (__0__дитини-сироти). За рахунок батьківської плати харчується _15___ учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Вдосконалення навчально-виховного процесу шляхом диференціації навчання, впровадження нових педагогічних технологій»

У конкурсі «Учитель року» брали участь __-__ учителів, з них: у __-____ році - __-_______ (П.І.О.);

(інформація про участь учителів у інших професійних конкурсах).

Гурткова робота

В школі працює гурток: «Аеробіка».

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу __26_ учнів з сіл Вертіївка, Ріпки. c.Горького та _9___ вчителів з сіл  Горького, Петропавлівка, Крисино, Полкова Микитівка, смт Вільшани та міста Богодухова. Підвіз учнів здійснюється шкільним автобусом

Матеріально-технічне забезпечення

Доступність закладу

До послуг учнів 8 класних кімнат, комп’ютерний клас (_4+1_ПК), ноутбуків - 6, спортивна зала, спортивний майданчик,  їдальня, шкільна та сільська бібліотеки, актова зала.

Бібліотечний фонд налічує – __ 4180 ___ примірників художньої та навчальної літератури.

Школа обладнана пандусом, табличкою Браеля, кнопкою виклику.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін.

Учні школи беруть активну участь у районних заходах: спортивному  „Спорт протягом життя”,  оглядах-конкурсах художньої самодіяльності, конкурсі плакатів «Вчитель майбутнього», Всеукраїнських конкурсах «Кенгуру», «Левеня», «Лелека», «Совеня», Всеукраїнській акції «Молодь за здоровий спосіб життя».

Директор школи                                             Ж.Карпенко