Вчителі початкової ланки у
працюють над проблемою: «Впровадження компетентнісно орієнтованого підходу в навчально-виховний процес»
Наше методичне об’єднання працює за такими напрямками:
І. Діагностично -прогностичний напрям;
ІІ. Навчально – методичний напрям;
ІІІ. Організаційно – координаційний напрям.
У шкільному методичному об’єднанні 5 вчителів початкових класів.
Методична робота спрямована на підвищення професійної майстерності і розвиток творчої ініціативи вчителів, впровадження Концепції Нової української школи; застосування в інноваційному навчанні інтерактивних технологій; створення умов для формування ключових компетентностей учнів, педагогів. Головним напрямком у роботі методоб’єднання класоводи обрали модернізацію навчально-виховного процесу шляхом впровадження інтерактивних технологій.
Було сплановано і проведено 3 засідання методоб’єднання вчителів початкових класів. На засіданнях методичного об’єднання розглядалися найрізноманітніші проблеми навчання і виховання:
1. ----- на тему “Обговорення програм, вивчення нормативних документів, які регламентують роботу початкової школи».
2. ------ на тему « Інтерактивне навчання в системі нових освітніх технологій. Адаптація учнів першого класу».
3. ------- на тему « Використання інноваційних технологій на уроках у початкових класах. Формування читацької компетентності учнів через удосконалення навички читання».
Протягом семестру члени МО відвідали і обговорили відкриті уроки у 2 класі Літературне читання (Стеценко Н.Т.) і у 3 класі Природознавство (Шафоростова Л.І.), виховні години у 1 (Герман Т.О.) і в 4 (Воропай О.М.) класах.
У період між засіданнями члени методоб’єднання проводили методичні тижні, індивідуальні та групові консультації, тренінги.
Учні початкової школи беруть участь у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика, Всеукраїнському природничому інтерактивному конкурсі «Колосок», у математичному конкурсі «Кенгуру».
Вчителі ознайомлювалися з досягненнями психолого-педагогічної науки, проводився огляд новинок педагогічної та методичної літератури.
МО вчителів початкових класів дбає про те, щоб школа була:
– школою радості для учня;
– школою творчості для вчителя;
– школою спокою для батьків.