"Найкращий читач 2018"

Дата: 22 березня о 18:24

Завершився традиційний щорічний конкурс "Найкращий читач 2018". У ньому взяли участь учні 6-7 класів. До складу журі ввійшли бібліотекарь Рекало О.В., читель української мови Воропай Л.М., учитель зарубіжної літератури Колмик Л.В.. Конкурсанти не лише взяли участь в обговоренні улюбленої книги, а і намагалися створити призентацію цієї книги у комп'ютерному варіанті. Найкраще справилися Квартник Д.,ДмитренкоР., Мощенський І., Дудник В.. Також за активної участі учні пройшли заходи :

- вікторина на знання сучасних дитячих письменників, поетів та їх творів;

- анкетування та тест-опитування на тему "Сімейне читання".

Найбільше читаючими родинами є родини Квартників, Дудників, Дмитренків, Тацюн.

Продовжили поповнення збірки "Книги - сонячне світло" новими висловами про книгу, читання. Чудові малюнки та віршики дітей прикрасили книжки-альбоми "Ми малюємо", "Ми пишемо", які ведуться у бібліотеці впродовж останніх років. Даний конкурс ще раз доводить, що Інтернет не зможе повністю витіснити паперові видання, і вони продовжуватимуть відкривати юним читачам світ.