Новини проекту
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 17 чоловік

Новини

Новина — інформаційне повідомлення, яке містить суспільно важливу та актуальну інформацію, що стосується життя школи, класів яка характеризується стислим викладом ключової інформації щодо певної події, яка сталася нещодавно.
На думку Е. Бойда «Цінність новини суб'єктивна. Чим більше новина впливатиме на життя споживачів новин, їхні прибутки й емоції, тим важливішою вона буде.»

З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва;

залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва;

сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті;

стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік;

11 листопада о 19:17 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

28  жовтня  український  народ  відзначає  75-у  річницю  визволення   України  від  німецько – фашистських загарбників.  Саме  в  цей  день  учні  8  класу  Сазоно – Баланівської   ЗОШ   І –ІІ  ступенів вирішили відвідати  провідний  регіональний  воєнно -  історичний  музей  Слобожанщини  :  Національний  меморіальний  комплекс  «Висота  маршала  І. С. Конєва».   Він знаходиться  в  одному  із  мальовничих  куточків  Харківської  області  -  селищі  Солоницівка  Дергачівського  району.  Саме  у  цьому  місці ,   на  висоті  197,3 ,  у  серпні  1943  року  знаходився  командний  пункт   генерал – полковника  І. С. Конєва.   Звідси  війська  Степового  фронту  отримали  наказ  командувача  про  вирішальний  штурм  м. Харкова.

1 листопада о 13:15 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

Бажання творити добро та любити природу. Саме з цією метою 01 листопада було здійснено трудовий десант «Чисте шкільне подвір’я», де брали участь учителі,та працівники школи . Усі працювали завзято, сумлінно і дружно, адже так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю. Всі працюючи отримали заряд позитивної енергії і велике задоволення від виконання доброї справи та памятаємо, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

1 листопада о 10:59 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

З 16 жовтня розпочалася виставка поробок до свята « Золота Осінь», в якій прийняли активну участь всі учні школи,байдужих не знайшлося. Кожен проявив фантазію, уміння працювати з природними матеріалами , бажання передати красу золотої осені у своїх роботах. Учні школи являються постійними учасниками усіх виховних заходів , що відбуваються у класі , в школі та в районі.

12 жовтня 2018 року було проведено бесіду з учнями 4-8класів "Покровські традиції в Україні".Діти помолилися перед іконою Св.Покрови за щасливе майбутнє України та припинення війни на сході України. Зі святом!

Люди здавна шукали посередників і заступників перед Богом. Саме таким і є в нашій уяві образ Пресвятої Богородиці, яка, ми віримо, якщо її дуже попросити, заступиться і допоможе в важкі хвилини життя. Мета заходу ознайомити учнів з особливістю свята Покрови Пресвятої Богородиці; прилучати учнів до цінностей народного життя, традицій рідного краю; розвивати естетичні почуття через знайомство з шедеврами світового мистецтва; виховувати любов до рідної землі, її традицій, вірувань.

Добра, мудра, чарівна казка завжди була у пошані. Її із задоволенням слухають і діти, і дорослі, бо головна її риса – це мудрість.

Учні 4 та 6 класу відвідали бібліотеку, де для них була проведена цікава бібліотечна година «Незгасаючий вогонь безсмертя- єдність поколінь». Діти з цікавістю знайомилися з експозицією, яка була представлена стендами «І пам’ять, пам’ять вічно юна у поколіннях не згаса», «Наші земляки – відважні воїни АТО», двома книжковими виставками про події Другої світової війни та сьогодення України. Особливу увагу в експозиції діти віддали музейним експонатам часів Другої світової війни. Їм хотілося потримати в руках каски, гільзи різнокаліберних снарядів, справжній солдатський котелок для їжі.

1 жовтня учні школи відвідали сільську бібліотеку, де розглянули книжкові виставки.
- "Незгасаючий вогонь безсмерття";
- «Українці – нація героїв»,
- -«І трагедія і подвиг»
- переглянули презентацію книги видану бібліотекарем сільської бібліотеки Рекало О.В., в якій зібрані твори учнів школи. В своїх оповідях діти розповіли про подвиг своїх прадідів, прабабусь у роки Другої світової війні.

«Фельдман екопарк» на Харківщині – чудове місце для дозвілля, де абсолютно безкоштовно можна познайомитися з мешканцями контактного зоопарку і провести час серед квіткових композицій, зробити на пам'ять фото з веселими скульптурами. Це один із найпопулярніших куточків Харкова

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

У росі, немов намисто,
Під вікном у нас любисток.
Цей любисток мама любить,
Бо його садила Люба.
І садила, й доглядала,
Із відерця поливала.
Анатолій Камінчик

В Україні день 1 вересня з давніх-давен - не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято - День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.

13 серпня до нашої школи завітали очільники району і зробили приємний подарунок для майбутніх першокласників.

11 червня діти з пришкільного табору «Ромашка» нашої школи відвідали ферму страусів у с. Зелений гай, неподалік від Мерефи.

Швидко минають дні у пришкільному таборі. 7 червня діти з пришкільного  табору  «Ромашка» з С-Баланівської ЗОШ відвідали Вільшанську пожежну частину під керівництвом начальна табору НайпакТ.В. та виховатиля табору Шафоростової Л.І.

Діти із задоволенням відвідують табір, бо з перших днів його роботи проводяться цікаві заходи і екскурсії.

Залюбки роблять зарядку, отримують дворазове харчування.

Всім заправляє час, його нестримний вітер
Відносить наші дні на тисячі доріг.
Та в кінці травня ми беремо завжди квіти
Несемо в школу їх як оберіг

Весело всміхається травень
Бо скінчилась навчання пора
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.

І школа і учні затихли в чеканні,
Бо настає та хвилююча мить:
Наші учні найстарші на дзвоник останній
Вийдуть ще раз, щоб школу свою залишить

24 травня у закладі освіти відбулася акція по облаштуванню пришкільної території "А щоб краща, а щоб краща була наша хатка..."

Традиційно у травні місяці в нашій школі проводиться День здоров"я,щоб пропагувати здоровий спосіб життя, бадьорість духу, оптимізм та веселий настрій.