Новини проекту
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 17 чоловік

Новини

Новина — інформаційне повідомлення, яке містить суспільно важливу та актуальну інформацію, що стосується життя школи, класів яка характеризується стислим викладом ключової інформації щодо певної події, яка сталася нещодавно.
На думку Е. Бойда «Цінність новини суб'єктивна. Чим більше новина впливатиме на життя споживачів новин, їхні прибутки й емоції, тим важливішою вона буде.»

Новий рік пора новорічних карнавалів та дитячих свят! В нашій школі пройшов костюмований новорічний карнаваивал.Свято проводили вчителі Найпак Т.В. та ВоропайЛ.М.Жива ялинка, запальна музика, безліч веселих конкурсів і тепле безпосереднє спілкування дітей панували на цьому вечорі. Захист костюмів, цікава лотерея,конкурс-квест найбільше приваблювали дітей.Учасники шкільного самоврядування організували святковий стіл зі смаколиками.Завдяки умілій організації вчителя НайпакТ.В. карнавал пройшов цікаво та весело.

Із святом зимовим всіх радо вітаємо.
Хай радість в серця проника.
Всім успіхів , світлої долі бажаємо,
Хай музика тут не змовка.

Здоров’я, довгих літ усім,
Веселощів і сміху.
Хай щастя прийде в кожний дім
І принесе лиш втіху.

27 грудня 2018 о 10:28 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

Так називалося гарне, світле свято Миколая,   для учнів   Сазоно-Баланівської ЗОШ І- ІІ ст.   Директор  школи Карпенко Ж.М,, сільський голова Малайдакова Є.Л.   тепло і щиро привітали  всіх з цим світлим святом.

19 грудня 2018 о 12:44 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

Проведено конкурс малюнків "Я маю право на..." серед учнів 1-8 класів.
Проведено вікторину "Знавці права " для учнів 5-8 класів.

17 грудня 2018 о 18:52 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

В рамках Всеукраїнського тижня права в С-Баланівській школі проведено заняття за темою "Профілактика жорстокої поведінки" серед учнів 5-8 класів. Заняття проведено вчителем правознавства НайпакТ.В. Діти взяли активну участь в занятті, ставили запитання за темою.

17 грудня 2018 о 18:49 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

10-грудня-День прав людини. У школі був проведений захід в якому прийняли участь учні 5-7 класів. Учасники були обєднані в групи. для них проведено тренінги, в яких описували свій перелік прав, які потім порівнювались у Загальній декларації прав людини.

13 грудня 2018 о 12:46 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

В школі протягом останніх двох тижнів проходила виставка творчих робіт учнів за темами, які наближають нас до Новорічних свят.

28 листопада 2018 року в Богодухівському будинку юнацької та дитячої творчості в черговий раз засяяли зірочки. Програма містила 28 виступів. На фестивалі з привітанням виступив голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров Володимир Анатолійович.
Участь у фестивалі взяла і дзвінкоголоса учениця С-Баланівської школи Рекало Діана (гурт "Маківка", керівник НайпакТ.В.) з піснею "Журавлі".
Приємно за рідну Богодухівщину, в якій підростає скільки талановитих дітей.

85 річниця трагедії Голодомору
23 листопада в Сазоно-Баланівській школі вшановано жертв Голодомору.Діти вшанували пам ять жертв геноциду хвилиною мовчання та поминальною свічкою. Учні уважно слухали уривки свідчень жертв цієї трагеції.Велике враження на дітей справили відомості про жарчі , які доводилося вживати людям.
Вчені довели ,що недоїдання відбивається на генному рівні...

26 листопада 2018 о 11:03 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

- учні 6 класу 21 листопада відвідали бібліотеку, з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору. Переглянули книжкову виставку пам’яті «Три колоски, закуті дротом».
- для учнів 8 класу був проведений вечір пам’яті «Дзвони 33-го»
- для учнів 7 класу була проведена година-реквієм «В руках, що виростили хліб не залишили і зернини…».
- для учнів 5 класупроведена година пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця».

25 листопада 2018 о 14:52 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва;

залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва;

сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті;

стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік;

11 листопада 2018 о 19:17 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

28  жовтня  український  народ  відзначає  75-у  річницю  визволення   України  від  німецько – фашистських загарбників.  Саме  в  цей  день  учні  8  класу  Сазоно – Баланівської   ЗОШ   І –ІІ  ступенів вирішили відвідати  провідний  регіональний  воєнно -  історичний  музей  Слобожанщини  :  Національний  меморіальний  комплекс  «Висота  маршала  І. С. Конєва».   Він знаходиться  в  одному  із  мальовничих  куточків  Харківської  області  -  селищі  Солоницівка  Дергачівського  району.  Саме  у  цьому  місці ,   на  висоті  197,3 ,  у  серпні  1943  року  знаходився  командний  пункт   генерал – полковника  І. С. Конєва.   Звідси  війська  Степового  фронту  отримали  наказ  командувача  про  вирішальний  штурм  м. Харкова.

1 листопада 2018 о 13:15 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

Бажання творити добро та любити природу. Саме з цією метою 01 листопада було здійснено трудовий десант «Чисте шкільне подвір’я», де брали участь учителі,та працівники школи . Усі працювали завзято, сумлінно і дружно, адже так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю. Всі працюючи отримали заряд позитивної енергії і велике задоволення від виконання доброї справи та памятаємо, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

1 листопада 2018 о 10:59 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

З 16 жовтня розпочалася виставка поробок до свята « Золота Осінь», в якій прийняли активну участь всі учні школи,байдужих не знайшлося. Кожен проявив фантазію, уміння працювати з природними матеріалами , бажання передати красу золотої осені у своїх роботах. Учні школи являються постійними учасниками усіх виховних заходів , що відбуваються у класі , в школі та в районі.

19 жовтня 2018 о 09:16 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

12 жовтня 2018 року було проведено бесіду з учнями 4-8класів "Покровські традиції в Україні".Діти помолилися перед іконою Св.Покрови за щасливе майбутнє України та припинення війни на сході України. Зі святом!

15 жовтня 2018 о 18:46 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

Люди здавна шукали посередників і заступників перед Богом. Саме таким і є в нашій уяві образ Пресвятої Богородиці, яка, ми віримо, якщо її дуже попросити, заступиться і допоможе в важкі хвилини життя. Мета заходу ознайомити учнів з особливістю свята Покрови Пресвятої Богородиці; прилучати учнів до цінностей народного життя, традицій рідного краю; розвивати естетичні почуття через знайомство з шедеврами світового мистецтва; виховувати любов до рідної землі, її традицій, вірувань.

12 жовтня 2018 о 10:06 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

Добра, мудра, чарівна казка завжди була у пошані. Її із задоволенням слухають і діти, і дорослі, бо головна її риса – це мудрість.

11 жовтня 2018 о 16:23 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

Учні 4 та 6 класу відвідали бібліотеку, де для них була проведена цікава бібліотечна година «Незгасаючий вогонь безсмертя- єдність поколінь». Діти з цікавістю знайомилися з експозицією, яка була представлена стендами «І пам’ять, пам’ять вічно юна у поколіннях не згаса», «Наші земляки – відважні воїни АТО», двома книжковими виставками про події Другої світової війни та сьогодення України. Особливу увагу в експозиції діти віддали музейним експонатам часів Другої світової війни. Їм хотілося потримати в руках каски, гільзи різнокаліберних снарядів, справжній солдатський котелок для їжі.

1 жовтня учні школи відвідали сільську бібліотеку, де розглянули книжкові виставки.
- "Незгасаючий вогонь безсмерття";
- «Українці – нація героїв»,
- -«І трагедія і подвиг»
- переглянули презентацію книги видану бібліотекарем сільської бібліотеки Рекало О.В., в якій зібрані твори учнів школи. В своїх оповідях діти розповіли про подвиг своїх прадідів, прабабусь у роки Другої світової війні.

«Фельдман екопарк» на Харківщині – чудове місце для дозвілля, де абсолютно безкоштовно можна познайомитися з мешканцями контактного зоопарку і провести час серед квіткових композицій, зробити на пам'ять фото з веселими скульптурами. Це один із найпопулярніших куточків Харкова

30 вересня 2018 о 20:56 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів