Новини проекту
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 13 чоловік

Новини

Новина — інформаційне повідомлення, яке містить суспільно важливу та актуальну інформацію, що стосується життя школи, класів яка характеризується стислим викладом ключової інформації щодо певної події, яка сталася нещодавно.
На думку Е. Бойда «Цінність новини суб'єктивна. Чим більше новина впливатиме на життя споживачів новин, їхні прибутки й емоції, тим важливішою вона буде.»

Всім заправляє час, його нестримний вітер
Відносить наші дні на тисячі доріг.
Та в кінці травня ми беремо завжди квіти
Несемо в школу їх як оберіг

Весело всміхається травень
Бо скінчилась навчання пора
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.

І школа і учні затихли в чеканні,
Бо настає та хвилююча мить:
Наші учні найстарші на дзвоник останній
Вийдуть ще раз, щоб школу свою залишить

24 травня у закладі освіти відбулася акція по облаштуванню пришкільної території "А щоб краща, а щоб краща була наша хатка..."

Традиційно у травні місяці в нашій школі проводиться День здоров"я,щоб пропагувати здоровий спосіб життя, бадьорість духу, оптимізм та веселий настрій.

Богодухівський край - один із тих, що утворюють самобутній історично-культурний регіон України- Слобожанщину.Він знаходиться там,де виникли, досягли вершини розквіту та зникали в історичній круговерті різноманітні культури, котрі залишили по собі чимало памяток історії. Історію Богодухівщини з часів Київської Русі і до сьогодення відтворили в памяті учні нашої школи на урочистій лінійці, присвяченій 95-річниці створення Богодухівського району.. пригадали імена знаменитих людей, якими славиться Богодухівщина, пригадали художника-живописця, заслуженого майстра народної творчостіУРСР, колишнього вчителя нашої школи Чернишенка Георгія Павловича. Закінчилося свято флешмобом. Посилання https://drive.google.com/file/d/1W3-wrcQ9gTpAehjAuTRW7J6K8S1rcUhS/view?usp=sharing

17 травня традиційно в Україні відзначають свято Вишиванки. В нашій школі з цієї нагоди була проведена урочиста лінійка, яка закінчилась все шкільним флешмобом.

10 та 11 травня у кожному класі нашої школи відбулися класні години на тему "Матусю, сонечко моє" до Дня Матері в Україні. В ході проведення заходу дітьми були виготовлені вітальні листівки, які будуть подаровані мамам в цей святковий і радісний день

9 травня у селі Сазоно-Баланівка та селищі Горького пройшли урочисто-траурні мітинги, присвячені 73 річниці Перемоги над фашистсько-німецькими загарбниками.

Сьогодні, 8 травня, на урочистій шкільній лінійці учасники танцювального гурту "Маківка" Сазоно-Баланівської ЗОШ І-ІІ ступенів отримали дипломи за участь в районному фестивалі "Таланти ІІІ тисячоліття".

Учні Сазоно-Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області беруть участь у Веукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право», приурочених до Дня захисту дітей, основною метою якого є розвиток морально-етичних якостей дітей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

« Третій Ангел просурмив, і впала з неба велика звізда, що горіла, немов світильник. І впала на третину рік і на джерела вод. Ім’я цієї звізди-  полинь. І третина вод стала полином. І багато вод  стало полином. І багато людей вмерло від вод, тому що вони гіркими стали…»

В ніч з 25 на 26 квітня 1986 року о 1 год. 23 хв.,коли всі спали безтурботним сном, над четвертим реактором Чорнобильської атомної станції несподівано знялося в небо велетенське полум’я… Почався новий відлік українського часу. Болісний. Гіркий… Печальний…      До Чорнобиля і після Чорнобиля.

«День космонавтики та авіації»-це свято відзначається на честь історичного польоту радянського льотчика-космонавта Юрія Гагаріна який відкрив нову епоху в освоєнні космосу.

Формування в учнів ціннісного ставлення особистості до праці й природи зумовлює виховання в них працелюбності, поваги до своєї та чужої праці, бажання творити добро та любити природу. Саме з цією метою 16квітня було здійснено трудовий десант «Чисте шкільне подвір’я», де брали участь учителі, учні 4,5-9 класів. Усі працювали завзято, сумлінно і дружно, адже так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю. Діти отримали заряд позитивної енергії і велике задоволення від виконання доброї справи та запам’ятали, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

Міжрегіональний конкурс "Від перлинок Слобожанщини до родзинок Закарпаття", готуючись до участі в конкурсі, готуючи необхідний матеріал Стеценко Надія виразила свої думки в віршованій формі. До вашої уваги
Ми України рідні діти.

Від Слобожанщини і аж до Закарпаття
Розкинувся мій вільний, рідний край.
Найкращий він, чарівний і багатий,
Люби його, цінуй, оберігай.

Якби нам довелося мандрувати
По нашій милій, рідній стороні,
Не вистачило б часу побувати
У всіх містах і в кожному селі.

Бо Закарпаття б нас зачарувало
Красою гір, долин, гірських озер.
А Слобожанщина б подарувала
Міста багаті, видатних людей.

Цікава в нас історія, багата,
Традиції у кожного свої,
Але гостинна кожна українська хата,
В якій би ти не жив тут стороні.

Не можна край на захід-схід ділити
Це тільки горизонту сторона,
Бо всі ми України рідні діти,
Вона для нас, як мати, всім одна.

На півдні, півночі , на заході чи сході
Ти пам'ятай, що українці ми.
Живемо на одній землі, в народі,
Що бореться за єдність і свободу.

Стеценко Надія, 31 березня 2018 р.

Учні, батьки та весь педагогічний колектив Сазоно-Баланівської ЗОШ               І-ІІ ступенів висловлюють щиру подяку депутату Богодухівської районної ради Олександру Олексійовичу Скорику за цінний і доречний подарунок – нову потужну м'ясорубку для шкільного харчоблока.

«Хай зігріють душу вам красою
Весни тендітні пелюстки!»

З такими щирими і ніжними побажаннями зверталися учні Сазоно- Баланівської ЗОШ І – ІІ ступенів до своїх вчителів , мам , бабусь і ровесниць на святі до Дня 8 Березня .Зал цвів теплими посмішками , квітами , барвистими костюмами дітей. Чудовий концерт підготували з дітьми вчителі молодших класів Стеценко Н.Т. та Герман Т. О. Гарний настрій , красиві таночки , проникливі віршики – все створювало піднесений і святковий настрій.
Повчальними і цікавими були сценки « Сім’я» , « Вкрадене Восьме Березня»,
група хлопчиків виконала дотепні частівки. Не раз нагороджували присутні маленьких артистів бурхливими оплесками за танці « Пупсик» , « Лемури» ,
« Королева краси». Раз у раз летіли зі сцени « променисті , чудові, барвисті пісні».
Закінчувався концерт щирою молитвою за Матусю – нашу Царицю в щоденному житті! Весь захід був пронизаний шанобливим ставленням до Жінки , Матері , Бабусі.

Учні нашої школи є активними учасниками районних конкурсів, виставок, які проводить Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості і знову маленькі майстри та майсрині порадували своїми роботами.

Група "Маківка" під керівництвом Найпак Т.В.(керівника гуртка "Аеробіка") прийняла участь у районному етапі відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття...". Слід відзначити, що група "Маківка" є постійним учасником районних творчих оглядів. До школи учні завжди повертаються з Грамотами. Їхні виступи не залишаються поза увагою членів журі, про що неодноразово було відмічено на сторінках районної газети.

Вшанування Небесної Сотні

Четверта річниця загибелі Небесної Сотні… 20 лютого 2018 року учні нашої школи вшанували героїв полеглих за майбутнє України. Бесіду проводив вчитель історії НайпакТ.В. Прозвучали проникливі вірші про Україну, про героїв Майдану, Крут, АТО. Учні уважно слухали про загибель перших жертв Євромайдану Сергія Нігояна та Михайла Жизневського. Бесіда закінчилася хвилиною мовчання та запаленням поминальних свічок. Вічна ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!

16 лютого 2018 року команда нашої школи у складі Дудник Анни, Пасяди Ігоря (9клас), Дудника Володимира, Гончара Владислава (6 клас) прийняла участь у районних змаганнях з шашок серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

Зал прикрашений символами кохання; сердечками, янголятками, квітами, кульками, плакатами, газетами;
Діти виготовляють різні «валентинки»,значки і т.д. Працює «пошта».
Звучить легка сучасна музика.
Знову лютий. Але про який холод можна говорити, коли обличчя усміхнені, на одязі – сердечка-символи, а в скриньці- чекає на кожного зізнання в коханні, любові і дружбі.
То ж вечір наш присвячений коханню. Саме йому, коханню!
Неспокійному і спокійному!
Підступному і відданому!
Нерозділеному і взаємному!
Гіркому і солодкому!
Вічному коханню!