Новини проекту
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 7 чоловік

Новини

Свято першого дзвоника
Традиційно всі школи України відзначають свято Першого дзвоника – День знань. Цього річ у Сазоно – Баланівській ЗОШ І-ІІ ступенів цей захід пройшов на високому рівні. Організували й провели: Стеценко Н.Т., Чуб В.М., Найпак Т.В. На святі панувала піднесена урочиста атмосфера. Дітей вітали: директор ТОВ Добросмак, Ліга К.Д.,та голова сільської ради Малайдакова Є.Л. З гарними художніми номерами виступили Рекало Діана, учні 6 класу. Всім до душі припала танцювальна композиція ''Український віночок'', яку виконали учні 9 та 5 класів. Найбільше хвилювалися на святі першокласники та їхні батьки. Квіти, посмішки, добрий настрій панували на святі.

16 лютого 2018 року команда нашої школи у складі Дудник Анни, Пасяди Ігоря (9клас), Дудника Володимира, Гончара Владислава (6 клас) прийняла участь у районних змаганнях з шашок серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

Зал прикрашений символами кохання; сердечками, янголятками, квітами, кульками, плакатами, газетами;
Діти виготовляють різні «валентинки»,значки і т.д. Працює «пошта».
Звучить легка сучасна музика.
Знову лютий. Але про який холод можна говорити, коли обличчя усміхнені, на одязі – сердечка-символи, а в скриньці- чекає на кожного зізнання в коханні, любові і дружбі.
То ж вечір наш присвячений коханню. Саме йому, коханню!
Неспокійному і спокійному!
Підступному і відданому!
Нерозділеному і взаємному!
Гіркому і солодкому!
Вічному коханню!

15 лютого учні С-Баланівської школи (6 кл.) привітали ветерана Афганської війни Скибу Анатолія Федоровича:
Шановний ,Анатолій Федорович! Від щирого серця бажаємо щастя та довгих літ життя!

«Я- за безпечний Інтернет». Саме під таким гаслом пройшов цікавий виховний захід у школі. Учитель інформатики за активної участі учнів 5-9 класів розширила знання учнів про цікавий і захоплюючий світ Інтернету, його невичерпні можливості, які дозволяють дізнаватися про все, спілкуватися з людьми в різних кінцях світу, ділитись своїми думками та захопленнями.
Велика увага була звернена на загрози, які можуть зашкодити дітям при неправильному, нерозважливому користуванні цим чудом ХХІ століття.
Захід пройшов у цікавій формі, де діти не були простими слухачами, а, навпаки, активними учасниками. Вправи, ігри, відеоролики. Дітям дуже сподобалася інтерактивна гра «Казка про Скріпочку», з якої вони зрозуміли як правильно працювати в Інтернеті.
Діти поділилися своїми думками у формі цікавих малюнків «Веселка спілкування». Також захід прикрашав стенд « Інтернет - частина твого життя. Зроби його безпечним», де розміщена цікава інформація, пам'ятка для учнів, статистичні дані.

Відлуння подвигу і слави.

«Українська світлиця» Сазоно-Баланівської ЗОШ І-ІІ ступенів знову зібрала гостей, щоб відзначити вікопомну дату – 100 річчя бою під станцією Крути.

Метою заходу було дізнатися правду про ті героїчні події. Адже історія України була цинічно і жорстоко з згвалтована за радянської влади. Після Майдану все більше дізнаємося про своїх захисників Вітчизни. Ніколи не забуде Україна безстрашних звитяжців – цвіту нашої української молоді! Зима 1918 року… Українська Народна Республіка стала перед загрозою знищення. Зупинити чисельно і оружно переважаючих загарбників намагалися нечисленні війська Центральної Ради. Проти наших патріотів загальним числом менше шестисот, які мали на озброєнні лише одну гармату, рухалося вдесятеро чисельніша армія М. Муравйова. Затяті бої за станцію точилися з 24 січня. 29 січня бій закінчився поразкою українських захисників. Але цей програш затримав наступ російських військ на Київ на цілих чотири дні. Ці дні дали час для укладення Брест-Литовського миру. А фактично – до міжнародного визнання української незалежності, за яку і досі ( свідчення цьому нинішній Донбас) точиться кривава битва. А значить Крути, «продовжують кровоточити».

Цікавим відкриттям для учнів стало повідомлення вчителя історії Найпак Т.В. про бій під станцією Лозова Харківської області у січні 1918 року. Три дні безперервних боїв – так завзято обороняли Лозову українські патріоти. Учні розглянули світлини, де відтворено вікопомні історичні події, зачитали прекрасні вірші, прослухали відповідні патріотичні пісні. Бій під Лозовою і Крутами – це ідентичні історичні події!

Глибоко запали в душі дітей слова поезії П. Шкрабюка:

І слава їх встає не вмерши,

Ятрить крізь відстані і час.

Було їх триста. Триста перший-

І ти,

І я,

І кожен з нас!

Родинне свято «З родини йде життя людини». В Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду.
Родина – це не тільки родичі, це друзі, наш клас, школа й увесь народ.
Батьки – це найцінніше, що є в кожної дитини.
Для мене, крім моїх батьків, родина – це мої   учнів, з якими ми несміливо
  поріг зодного класу в наступний.. Спитаєте, чи було страшно? – Так! Але на сьогодні ми – дружня, цікава, єдина родина, частинка родини школи. І я намагаюся робити все, аби зберегти родинний вогник у кожного з них.

День Соборності

22 січня в Україні відзначається день Соборності.
В Сазоно-Баланівській школі на честь цього свята проведено класні години по класах класними керівниками.
Виготовлено інформаційний стенд «22 січня - день Соборності».
Для 5-9 класів проведено агіт-лінійку під керівництвом вчителя Найпак Т.В. та за участі учениць 7 класу. Діти з цікавістю слухали інформацію про ті нелегкі часи,коли було проголошено Акт Злуки. Учні підготували повідомлення про М.Грушевського – голову ЦР.
Соборність – монолітність української нації та щасливе майбутнє України.

На зимових канікулах проходила виставка народних іграшок. Діти активно включилися в цей творчий конкурс. Спочатку принесли на виставку народні іграшки з різних матеріалів: з дерева і кераміки, пластиліну і соломи, клаптиків тканини і паперу. Були представлені ляльки-обереги, ляльки-забавлянки, ляльки-засипанки, ляльки-грілки.
Під керівництвом учителя української мови та літератури Воропай Л.М. діти захопилися виготовленням ляльки-мотанки. Зібрали відомості про такі ляльки від старожилів села, скористалися послугами Інтернету. Цілими сім’ями холодними зимовими вечорами трудились школярі над підготовкою виставки.
Народна іграшка-це цікавий промисел, дієвий засіб виховання дитини в родині. Учні дізналися про те, лялька-мотанка - сильний домашній оберіг; чому у таких ляльок немає рис обличчя, про позитивну енергетику простенької трап’яної іграшки.

Новий Рік – свято, котре люблять і дорослі, і діти. Неповторний колорит новорічної атмосфери: красуня-ялинка, різнокольорові вогні, феєрверки, численні подарунки, відчуття свята, загадковості і передчуття чуда… А малеча ще й з нетерпінням чекає появи Діда Мороза і Снігуроньки, бо саме з їхньою появою приходить відчуття свята і таємниці. Під Новий рік всі чекають таємниці і чудесної казки.29 грудня чарівне дійство завітало і до учнів нашої школи. В усіх учнів, вчителів та батьків був передсвятковий настрій,відчуття казки та чогось чарівно-новорічного. Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, з веселими піснями, танцями та хороводом навколо ялинки. Діти з задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші. Показали свої таланти, проявили спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. Сподіваємось, що цей настрій залишиться у них надовго. Свято пройшло в добрій, дружній атмосфері.

По закінченню свята традиційним для нашої школи є нагородження учасників районних предметних олімпіад, творчих конкурсів грамотами, цінними подарунками, а також виступи дітей – дошкільнят.

31 грудня 2017 о 22:38 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

Так називалося гарне, світле свято Миколая, яке підготували для учнів молодших класів вчителі Стеценко Н.Т. та Шафоростова Л.І. Цьогоріч учні Сазоно-Баланівської ЗОШ І-ІІ ступенів завітали до діток Горьківського дитсадочка «Сонечко». Юні шефи привезли цікаву концертну програму, де звучали пісні про Святителя Миколая, молитви і віршики

21 грудня 2017 о 10:44 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

Ми з вами, воїни АТО !

Учні С.-Баланівської ЗОШ І-ІІ ступенів активно включились в районну акцію «Подарунок воїнам АТО». Адже там, на сході України відважні захисники охороняють наш спокійний сон і прийдешні свята. Діти зібрали предмети гігієни для воїнів: зубні щітки, пасту, мельнички з милом, крем для гоління, станочки. Вклали до посилки барвисту вітальну листівку з Новим роком і Різдвом Христовим. Хай Бог і Пречиста Мати бережуть наших славних лицарів!

21 грудня 2017 о 10:09 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

Під таким девізом 13 грудня пройшли Андріївські вечорниці у нашій школі, як реалізація виховної проблеми, над якою працює школа :»Розбудова національної школи засобами народних традицій, культури, мови в урочній та позакласній роботі». Даний захід пройшов і по лінії самоврядування «Шкільне містечко», а саме центру «Народознавець», яким опікується вчитель української мови та літератури Воропай Л.М. Під її керівництвом і було організовано цей народознавчий вечір.

18 грудня 2017 о 06:34 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

Тиждень з 4 по 10 грудня в школі пройшов під гаслом "Право очима дітей".

На таку тему 1 грудня 2017 року в Сазоно- Баланівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено «Літературну світлицю». Захід присвячувався славетному філософу, письменнику і байкарю Григорію Савичу Сковороді.

Цьогоріч увесь світ відзначає його 295- річчя. Спланувала і провела захід учитель української мови та літератури Воропай Л.М. Велику допомогу діти отримали від сільського бібліотекаря Рекало О.В. Учні 7-9 класів мали змогу познайомитися із книжковою виставкою до ювілею філософа. Почитати в оригіналі (давньою українською мовою) вірші і байки Сковороди.

Підведено підсумки шкільного етапу виставки – конкурсу «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР» та відібрано роботи на районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР» такі роботи:
1 клас - "Квітка Сонця", Функ Анастасія
- "Мішечок щастя", Проскурніна Вероніка
2 клас - "Домовичок Кузьма", Куценко Олександр
4 клас - "Одарочка", Ляшенко Олена
5 клас -Картини-витинанки, Галушко Дар"я
- Картина з солоного тіста, Цвіренко Олександра
7 клас- "Підкова на удачу", Квартник Дар"я
9 клас - Лялька-мотанка , Пасяда Ігорь

29 листопада 2017 о 12:19 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

Слід Голодомору болить до сьогодення… Минуло понад 80 років і в останню суботу листопада кожного року ввечері мерехтять у віконцях поминальні свічки.

24 листопада 2017 о 11:02 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

У рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» з13 по 17 листопада 2017 року в Сазоно-Баланівській ЗОШ І-ІІ ступенів під керівництвом учителя української мови та літератури Воропай Л.М. та вчителя трудового навчання Жирякової Н.В. було проведено шкільний етап цього конкурсу. Захід проводився також за планом роботи учнівського самоврядування з напрямку «Народознавство».

17 листопада 2017 о 11:44 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

По зернятку збираємо про Україну, щоб у серці кожного горіло сонечко любові до рідної України.

9 листопада 2017 о 13:07 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

У листопаді місяці розпочався ΙΙ етап Всеукраїнських предметних олімпіад. В Сазоно-Баланівській школі кипить робота, адже кожен вчитель бажає, щоб учні показали відповідний рівень знань на районних олімпіадах та конкурсах. У школі проводяться консультації, додаткові заняття, предметні тижні…

9 листопада 2017 о 11:27 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів

"Японія - країна, де сходить сонце". саме так презентували колективну роботу школи та сільської бібліотеки, присвячену року Японії в Україні. До збірки ввійшли чудові краєвиди Японії та рідного краю, кожен з яких був обрамлений хоку. Учитель зарубіжної літератури та сільський бібліотекар зуміли донести дітям унікальність цього літературного жанру, тому вони прекрасно, творчо справилися із завданням. чудові дитячі малюнки, аплікації,фото були органічно поєднані з хоку.Тож заслужено ця робота отримала почесне ІІІ місце в обласному конкурсі.

20 жовтня 2017 о 10:53 | Карпенко Ж. М. | немає коментарів