Шляхами чарівних казок

Дата: 11 жовтня о 16:22

Шляхами чарівних казок

Добра, мудра, чарівна казка завжди була у пошані. Її із задоволенням слухають і діти, і дорослі, бо головна її риса – це мудрість.

З метою заохочення школярів до читання літератури і, зокрема, казок, вчителем зарубіжної літератури Колмик Л.В. та класним керівником           Чуб В.М. була проведена літературна вікторина «Шляхами чарівних казок» для учнів 5 класу. Діти охоче спочатку відвідали бібліотеку, де про роль казки в житті людини розповіла бібліотекар Рекало О.В. У класі діти виконували цікаві завдання, розгадували ребуси, головоломки, використовуючи знання, здобуті на уроках української і зарубіжної літератури та самостійно. Найактивнішими учасниками були – Козаков М. та Колосарь Р. В  кінці заходу діти прикрасили дошку ілюстраціями до улюблених казок.

Отож, читаймо і слухаймо казки, легенди, пісні і нехай вони вчать нас, як треба жити по правді.