ЗАРАДИ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ

Дата: 2 жовтня о 17:24, Оновлено 2 жовтня о 17:25

2 вересня - закінчення Другої світової війни, а 28 жовтня український народ відзначатиме визволення України від німець-ко – фашистських загарбників. Саме висвітленню цих подій була присвячена класна година у 8 класі. Учні в задумі стояли біля Братської могили загиблим у роки Другої світової війни, вкотре вшановуючи захисників Вітчизни, поклали квіти на могилу, розповідали, що і на долі їхніх родин війна поставила свій жорстокий автограф. Відвідали сільську та шкільну бібліотеки, де їхній увазі були представлені експозиції: « І пам,ять, пам,ять вічно юна у поколіннях не згаса» та « Мої земляки - воїни АТО» , виставка музейних експонатів часів Другої світової війни, дві книжкових виставки : « Слава Україні ! Героям слава !» та « Незгасаючий вогонь безсмертя» , які підготували бібліотекарі Рекало Олександра Володимирівна та Чуб Валентина Миколаївна.

Відбулася  презентація  власної   бібліотечної    книги                        « Пам,ять  мого  роду».  Один  із  розділів  цієї  книги  представив випускник  нашої  школи,  співавтор   Воропай  Олексій.

Наскрізною  темою  заходу  був  заклик :  « Люди !  Схаменіться,  зупиніть  війну ,  яка  руйнує   рідну  Україну.   Хай не  проливається  кров, не  горить  рідна  земля.  Зробіть це  в  пам,ять  тих,  хто  загинув  заради   життя  на  Землі».

Учні  8  класу  та  їх  класний  керівник   вдячні  бібліотекарям   Сазоно – Баланівської  ЗОШ   Рекало  О.В.  та  Чуб  В.М.    за  допомогу  в підготовці  та  проведенні  класної  години,  за  підбір  достовірних  історичних  фактів  з  життя  українського народу   і наших  земляків    під  час  Другої  світової  війни  та  цікаву книжкову  виставку   літератури  про  внесок  українців  у  перемогу  над  німецько – фашистськими   загарбниками.